Blog

CASUAL OTO KOLTUĞU ÜRETİCİSİNDEN PROFESYONEL TAVSİYELER

27 Kasım 2023

Oto koltuğu seçimi, çocuklarımızın güvenliği için hayati önem taşıyan bir karardır. Yıllardır hem birçok markanın distribütörlüğünü üstlenmiş, hem de Avrupa Güvenlik Sertifikalı çocuk oto koltukları üreten bir bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen "koltuk alırken nelere dikkat etmeliyiz" sorularını cevaplamak istedik.

CASUAL OTO KOLTUĞU YORUMLARI

22 Haziran 2023

CASUAL OTO KOLTUĞU HAYAT KURTARIYOR: ADANA CEYHAN TRAFİK KAZASI HİKAYESİ

22 Haziran 2023

Adana Ceyhan'da meydana gelen bir trafik kazasında, ailenin otomobili tırla çarpıştı. Bu korkunç olayda, Özge A., eşi ve çocuğu büyük bir tehlike atlattı. Ancak, kaza sonucunda araç pert olmuş olmasına rağmen, çocukları Casual Goldfix Pro I-Size oto koltuğu sayesinde yara almadan kurtuldu.

CASUAL OTO KOLTUĞU; UYKUDA ÇOCUĞUNUZUN BAŞINI ÖNE DÜŞMEKTEN KORUR

22 Haziran 2023

Günümüzde, ebeveynlerin araba kullanırken en sık karşılaştığı sorunlardan biri, çocuğun başının uyurken öne düşmesidir. Bebeklerin boyun kasları henüz yeterince güçlü olmadığı için bu durum hem rahatsız edici hem de potansiyel bir güvenlik riski taşır. Ancak Casual oto koltukları, bu soruna çözüm getirmek için gerçekleştirdiği araştırmalar ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

CASUAL OTO KOLTUĞU/BİR ANNENİN KAZA SONRASI MESAJI

22 Haziran 2023

Kazalar, hayatımızın her anında beklenmedik bir gerçeklik olarak karşımıza çıkabilir. Ancak, bir aile için en önemli şey sevdiklerinin güvenliği ve sağlığıdır. Bu gerçeği bir kez daha deneyimleyen Ümmü Hanım, Konya'da geçirdikleri ciddi bir kaza sonrasında Casual oto koltuklarının gerçek güvenilirliğini keşfetti.

CASUAL OTO KOLTUĞU KAZA ÇARPIŞMA TESTİ

22 Haziran 2023

Casual oto koltuğu markası olarak, müşterilerimize güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ürünlerimizin güvenilirliğini ve dayanıklılığını belirlemek adına önemli bir adım attık: kaza çarpışma testleri. Ürünlerimizin güvenliği konusundaki taahhüdümüzü desteklemek amacıyla Almanya merkezli DEKRA ve TUVSUD gibi uluslararası bağımsız, prestijli test kuruluşlarıyla işbirliği yaparak gerçekleştirdiğimiz bu testler, sonuçlarıyla gurur duymamıza neden oldu.

CASUAL OTO KOLTUĞU İLE GÜVENLİ VE KONFORLU YOLCULUKLAR

14 Kasım 2023

Casual oto koltukları  , konusunda öncü bir markadır. Oto koltuğu konusundaki uzmanlarımız, her detayı düşünerek tasarladıkları ürünlerimizle sizlere güvenli ve konforlu yolculuklar sunuyor.

CASUAL OTO KOLTUĞU/İ SİZE NEDİR

21 Haziran 2023

i-size nedir?

I-Size, ECE R129 Yönetmeliğin bir parçasıdır. R129,  geliştirilmiş çocuk oto koltukları için yeni Avrupa Standardıdır.

CASUAL OTO KOLTUĞU NEDEN 8 KATA KADAR DAHA GÜVENLİ?

22 Haziran 2023

1-      GÜÇLENDİRİLMİŞ YAN KANALLAR & EK YAN DARBE KORUMALARI

2-      BOYUNLUKTAKİ EKSTRA DARBE EMİCİ AKILLI SÜNGERLER

3-      YENİLİKÇİ V TOP TETHER SİSTEMİ

4-      4ÜNCÜ TEMAS NOKTASI İLE EKSTRA KORUMA PATENTLİ

5-      EKSTRA ÇELİKLE GÜÇLENDİRİLMİŞ BOYUNLUK PATENTLİ

6-      YENİLİKÇİ YUKARIYA DOĞRU YATIŞ SİSTEMİ

 

CASUAL OTO KOLTUĞU PATENTLİ DÖRDÜNCÜ TEMAS NOKTASI İLE EKSTRA GÜVENLİK SAĞLAR

18 Ocak 2024

Türkiye'nin öncü çocuk oto koltuğu üreticisi olarak, güvenliği ön planda tutarak yola devam ediyoruz. Yenilikçi ve özgün tasarımlarımıza bir yenisini ekleyerek, çocuklarınızın güvenliği için bir adım daha ileri gidiyoruz. Yeni geliştirdiğimiz özellikle ilgili olarak, sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz: "4Üncü Temas Noktası ile Ekstra Koruma”

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.